PAVEL TRČALA
Novinky
Úvod


Lyžař
Surfař
Cyklista
Horolezec
Dobrodruh
Cestovatel
Rekordman
Podnikatel
Konzultant
Moderátor
Manažer
Polyglot
Stavitel
Novinář
Autor
Bavič
Herec

Tisk
Kontakt

:: PAVEL TRČALA :: Lyžař ::

Láska na celý život

Pavel lyžuje od dvou let a od školních let až do konce studia na gymnáziu se věnoval závodění a to zejména v disciplínách slalom a obří slalom. Vzhledem k tomu, že Pavel Trčala studoval na vysoké škole ve Spojených státech a to v nehorských státech, neměl možnost v USA pokračovat v pravidelném trénování a během vysokoškolského studia se účastnil závodů již nepravidelně. O to více se snažil poznávat ruzná světová lyžařská teritoria jako Colorado, Utah, Aljaška, Nový Zéland a samozřejmě také evropské destinace. Často spojil svou lyžařskou vášeň s horolezectvím a stal se tak prvním Čechoslovákem, který lyžoval na Mount Everestu.

Po návratu do Evropy se začal účastnit mezinárodních závodů kategorie Masters. Mezi jeho nejlepší úspěchy patří třetí místo ve Světovém poháru Masters A1 v obřím slalomu a první místo na Mistrovství České republiky v kategorii A1, taktéž v obřím slalomu. V roce 2012 se Pavel Trčala se jako jediný účastník z České republiky zúčastnil historický prvního závodu Red Bull Skills, který spojil čtyři alpské disciplíny na jedné trati. V konkurenci závodníků Světového poháru obsadil Pavel 22. místo.

Pavel Trčala ve středisku Planneralm></A></p> 

<p><b>Kultovní městský lyžař</b></p>

<p>Po kariéře v obleku a v kravatě ve Washingtonu a v Londýně hodil Pavel jednoho dne svou kravatu do Temže a rozhodl se spojit svou vášeň, tedy lyžování, a svůj byznys instinkt a založil <A href=CITY SKI. Tato služba se během dvou let stala největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů V České republice. Na zájezdy CITY SKI můžete vyrazit z Prahy, z Brna, z Ostravy. Aktuálně CITY SKI expanduje do Německa, Polska a na Slovensko.

Instruktor závodního oblouku

Pavel je nejen majitelem firmy CITY SKI, ale také nadšeným instruktorem. Protože je stále aktivním závodníkem, pokud budete chtít okusit race oblouk pod heslem "lyžovat a ne pouze sjíždět svah", jistě se vynasnaží přivést Vás co nejblíže k této nirváně odstředivé síly.

Pavel Trčala></A></p>

<p><HR COLOR=

BEACH VOLEJBAL BRNO || JEDNODENNÍ LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY BRNO || HANA ROBINSON || TRCALA CONSULTING ||